Göz kuruluğu için bitkisel çözüm - ibrahim saraçoğlu

Göz kuruluğu için bitkisel çözüm

Prof Dr İbrahim Saraçoğlu göz kuruluğu problemi için bitkisel kür açıkladı. Bu kür ile göz kuruluğu probleminden kurtulabilirsiniz.

Göz kuruluğu için bitkisel çözüm

yaklaşık 750 ml kaynamakta olan klorsuz suya 250 – 300 gram karnabahar koyduktan sonra ağzı kapalı olarak 6 dakika kısık ateşte demlendirin. Ilıdığında süzün. Haşlanmış karnabahar suyunun yarısını sabah, diğer yarısını da akşam için (aç veya tok farketmez) . Her gün taze olarak hazırlanmalıdır.

Bu kür şu şekilde uygulanmalıdır:

7 gün uygulama + 3 gün ara + 7 gün uygulama + 3 gün ara + 7 gün uygulama = Toplam 21 günlük kür

Bu formülün açılımı : Yedi gün uygulayıp, yedinci günün sonunda üç gün ara verin. Bu şekilde 3 lez tekrarlayın. Toplam yirmibir gün uygulanmalıdır. Her yedi gün sonunda verilen üç günlük aralar kürün uygulanma süresine dahil edilmez.

Karnabaharın taze olması dikkat edilmesi gereken önemli bir noktadır. Pişirdiğiniz karnabaharı da öğle ya da akşam yemeklerinde salata olarak tüketebilirsiniz. Şikâyetinize göre kürü tekrar edebilirsiniz.

Prof Dr İbrahim Saraçoğlu

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.