Keçi gribi için bitkisel tedavi

Keçi gribi için bitkisel tedavi

Domuz gribi ve kuş gribinden sonra şimdi de keçi gribi ile tanıştık. 2011'in yeni salgın hastalığı da keçi gribi virüsü oldu. Keçi gribi Avrupada görülmeye başladı.

Uzman doktorlar, keçi gribinin en belirgin özelliğinin keçi gibi inatçı bir virüs olduğu ve keçi gribine yakalananların uzun müddet iyileşmediğini söylüyorlar.

Keçi gribi normal gripten farklı olarak şiddetli baş ağrısı ve halsizlikle ortaya çıkmakta. Keçi gribi eğer daha çok ciğerleri etkilerse akciğer yetmezliği, eğer kalbi etkilerse kalp yetmezliğine sebep olmakta.

Özellikle bronşit, kronik astım ve nefes darlığı olan kişilerin daha dikkatli olmaları gerekiyor, Bu nedenle erken teşhis çok önemli. Eğer uzun süreden beri geçmeyen bir grip ve halsizliğiniz varsa derhal doktora başvurunve ayrıntılı tetkikler yaptırın.

Keçi gribinden korunmak için aşağıdaki kürlerden faydalanabilirsiniz.

Grip ve nezle için doğal çözüm

Grip için bitkisel formüller

Grip için şifalı bitkiler

Gripten korunmak için soğan kürü

Ender Saraç - Gripten koruyucu bitki çayı

Gribe karşı adaçayı kürü


Alerjik Grip ve Saman Nezlesi için

Grip çorbası


Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.