Arctic Peel nedir?

Arctic Peel

Minik lazer dalgalarıyla ölü deriyi soyan, cilt soyma (peeling) tekniklerinden en son teknoloji ürünü "Arctic Peel" ile uygulama sonrasında ağrı ve acı çekmeden dip diri bir cilde sahip oluyorsunuz.

Arctic Peel yöntemi ile cildiniz mikron kalınlıkta kontrollü bir şekilde soyularak, sadece cildin ölü hücre tabakasını bir kerede soyuyor.

Bu yönteme "
Arctic Peel" deniliyor, çünkü cildiniz uygulamadan sonra aynı Antarktika'nın beyazı gibi beyazlıyor. Soyma işleminden sonra hemen nemlendirici sürüldüğünde cildiniz tekrar eski rengine dönüyor.

Ertesi gün yüzünüzü yıkarken bu tabaka soyuluyor, altından yumuşacık, matlığı ve kiri giderilmiş genç bir cilt ortaya çıkıyor. Bu şekilde ince kırışıklıkların ve güneş lekelerinin azalmasına yardımcı oluyor ve gözenekler daralıyor.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.