Muhteşem bir cilde sahip olmak için
Muhteşem bir cilde nasıl sahip olursunuz?

5 sihirli dokunuşla muhteşem bir cilde sahip olmak hiç de zor değil!

1 - Kendinize uygun bir gündüz kremi seçin. Pürüzlü bir cilde sahipseniz buna uygun seçim yapmalısınız.

  


2 - Bu uygulamalarda cildinizin tonunu bilmek hayati önem taşır. Kapatıcınızın rengiyle cilt tonunuzun rengi bire bir uyum göstermelidir.

3 - Kapatıcınızın gözlerinizin iç köşelerinden başlayıp burun kenarlarına ve dudaklarınızın etrafına uygulayın. Bu işlem cildinizdeki lekeleri ve pürüzleri ustalıkla gizleyecektir.

  


4 - Kusursuz görünüme kavuşmak için hafif uygulamaları tercih etmelisiniz. Cildinizde kalın bir tabaka oluşmamalı. Bu cildinizin parlak değil, daha mat gözükmesine sebep olur.

5 - Yanaklarınızın yanı sıra cildinizde bütünlük sağlamak için alnınıza da mat bir bronzlaştırıcı sürün. Yanaklarınıza hafif bir allıkla yapacağınız son vuruşlar, sizi istediğiniz mükemmellikteki cilde kavuşturacak.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.