Uzun Ömür Meyvesi Goji Berry'nin faydaları

Uzun Ömür Meyvesi Goji Berry'nin faydaları
Uzun Ömür Meyvesi olarak bilinen bu küçük mucize Goji Berry erken yaşlanmaya karşı vücudunuzu korur, kolesterolu ve kan basıncını düşürür ve kanı temizler. 

Kanser önleyici özelliği olan Goji, tümör hücresinin ölümüne neden olan apopitoz olayını hızlandırır. 

Sadece bunlar da değil... Tibetliler ona cinsel gücü artırması nedeniyle "Mutluluk meyvesi" diyor ve faydaları sıralandığında da bu ünvanı hak ediyor..Google arama kelimeleri: Cinsel güç kaynağı Goji Berrynin faydaları,Cinsel güç arttırıcı, Goji Berrynin faydaları,Goji Beri,Uzun Ömür Meyvesi ,gençlik hormonu,güçlü antioksidan,makula dejenerasyonu ,insomnia iuykusuzluk doğal tedavisi,diyabet tedavisi,karaciğer yağlanması , karaciğer hücre koruyucusu ,beyin güçlendirici, infertilite tedavisi, kısırlık  tedavisi,mutluluk meyvesi,Malign melanom, böbrek karsinomu, kolorektal karsinom, nasofaringeal karsinom , malign hidrotoraks,süperoksit dismutaz enzim değerleri,Kan Şekerini Dengeleyen,

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.