Türk kahvesi selülit yapar mı?

Türk kahvesi selülit yapar mı?


Yıllardan beri kahvenin selulit yaptığı söylenip durdu. Kadınlar kahve keyfinden mahru kaldı. Oysa şimdi kahve-selülit ilişkisi hakkında yapılan yeni bir açıklama herkesi şaşırttı.

Kahve Bilimsel Araştırma Enstitüsü (Institute for Scientific Information on Coffee), selulitten korkan bayanlara müjde verdi.


Kahve Bilimsel Araştırma Enstitüsü, Uluslararası Kahve Organizasyonu (International Coffee Organization) ile ortak bir çalışma yaparak selulitin, kahve ile olan ilişkisini araştırdı. Araştırma sonucuna göre kahvenin selulit yapmadığı, aksine metabolizmayı hızlandırarak vücudun yağ yakmasına katkı sağladığı ortaya çıktı..

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.