Yıka beynini - Barış Muslu


Yıka beynini - Barış Muslu

M. Barış Muslu’nun, Goa Yayınları’ndan çıkan kitabı “Yıka Beynini!”, NeuroFormat'' ile hayatınızı gerçek anlamda yeniden şekillendirmenizi sağlıyor.

“Yıka Beynini!”, sayesinde bilinçaltınızda farketmediğiniz ama sizin yolunuzu tıkayan herşeyi, çok pratik yöntemler kullanarak düzeltebilirsiniz.

M. Barış Muslu yeni kitabı,”Yıka Beynini!” kişisel gelişim dünyasındaki büyük bir boşluğu dolduruyor. Motive edici hikayeleri okumak çok keyifli, ama motivasyonumuz çok kısa süre dayanabildiği için iyileşmeyi yaşamadan, hemen eski halimize geri dönüyoruz.

Piyasadaki mevcut çok kitap okuyanlara ne yapmaları gerektiğini söylerken, “
Yıka Beynini!” söylenenleri uygulasalar dahi gerçekleşemeyen hayallerinin, iyileşmeyen hastalıklarının kendi bilinçaltlarındaki kökenine inmelerini ve mucizenin bu defa kesin olarak gerçekleşmesini sağlıyor.

Çok kısa sürelerde çok kalıcı değişimler

Hızlanan dünyada modern insanın kendine ayıracak çok az zamanı var. Klasik yöntemler, ne yazık ki hızımıza yetişemiyor. Bu kitap, M. Barış Muslu’nun NeuroFormat modeli sayesinde bilinçaltının sağlık, başarı, mutluluk için tam anlamıyla “formatlanmasını” sağlyor.

NeuroFormat’ın diğer metotlardan en büyük farkı, 5-10 dakikaya kadar inebilen, çok kısa zamanlar içerisinde değişimi gerçekleştirmesi ve normal yöntemlerle çözümsüz olarak görülen, kronikleşmiş birçok şikayetin de hızlı ve kalıcı şekilde çözülmesini sağlaması.

Örneğin, bir sürücünün yaşadığı bir kaza anında, hayat boyu araba kullanmaktan korkmayı öğrenmesi sadece 1-2 saniyede oluşuyor. Bu fobiyi yenmek için beynimizin, yaşanan kaza anındaki gibi sadece 1-2 saniyesi var. Sorunun hızlı oluştuğu gibi yine hızlı çözülmesi gerekiyor. NeuroFormat yöntemleri, değişimi işte bu kısa sürede gerçekleştirmek üzerine yoğunlaşıyor.

Yine bu yöntemlerle bir çok fobi 5-10 dk. içerisinde tamamiyle temizlenebiliyor. Bazen değişim o kadar hızlı gerçekleşiyor ki, insanlar daha önce çözmek istedikleri bir problemleri olduğunu dahi inkâr edebiliyor.

Kilo sorunundan, alerjilere, fobilerden, bağımllıklara kadar etkili çözümler

Beynimizin hayatımızı korumak adına, yüz binlerce yıl öncesinden kalan tepkiler verdiğini hepimiz biliyoruz. O günlere göre yaşantımız çok değişmesine rağmen, bilinçaltlarımızın verdiği tepkiler hiç değişmemiş. Küçük yaşlardan beri süregelen bir astımın da, kanserin de, her türlü fobinin ya da psikolojik bağımlılıkların da nedeni işte bu otomatik tepkiler.

NeuroFormat modeli kendi kendinize, bilinçli halinizde, hiçbir hipnotik etki olmadan bilinçaltınızda doğrudan ve kalıcı değişimler yaparak, bu problemlerin en temel kaynaklarını çözmenizi sağlıyor.

Sistemin başarıyla uygulandığı konulardan bazıları:

Profesyonel başarı - kariyer

Spor ve sahne performansı arttırılması

Sınırlayıcı inançların değitirilmesi 

İlişkiler

Topluluğa konuşma

Utangaçlık 

Tüm fobiler – yükseklik, uçak, yılan vb 

Korkular ve endişeler


Alerjiler, astım 

Panik atak - kaygı bozuklukları 

Depresyon

Fiziksel, özellikle psikosomatik şikayetler. 

Yeme bozuklukları ve kilo sorunları 

Bağımlılıklar – sigara, alkol

Migren - fibromiyalji 

Ağrılar, sertlikler ve uzun vadeli sakatlıklar

Uygulama alanları sadece bu başlıklarla sınırlı değil. Teknikleri uygulayan insanlarda Türk filmlerini aratmayacak şekilde görme iyileşmeleri, şeker hastalıklarının bitmesi, kanserlerin yok olması bile kayıtlara geçmiş. Teknikler, beyin üzerinde çalıştığı için aslında kullanım alanları sınırsız.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.