Kırışıklık hapları işe yarıyor mu?

Kırışıklık hapları işe yarıyor mu?

Kırışıklık hapları işe yarayabilir! İyi ürünler ya da moleküller bir araya getirilerek usulüne uygun üretilir ve kaliteli cilt destekleri ile birlikte kullanılırsa bu haplar yararlı olabilirler.

Cilt bakımı konusunda benim ‘klişe’ bir cümlem bile var ve kanaatimi net bir şekilde ortaya koyuyor: Cilt içerden beslenir, dışarıdan desteklenir.

Bu cümlenin anlamı şu: Çok özel bazı doğal maddeler ciltte kolajen üretimini ve nemi artırabilir. Bunlar iyip içtiklerimizin içindeki bazı doğal moleküllerdir. Örnek olarak domatesteki kırmızı mucize likopen bunlardan biridir.

Proteinli yiyeceklerdeki Coenzim Q10 bir diğeri. Çok güçlü bir antioksidan olduğu tartışma bile götürmeyen Alfa Lipoik Asit bir başkası. E vitamini, C vitamini, Betakaroten gibi vitaminler, selenyum, çinko gibi mineraller listeye girebilir.Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.