Erkeklerde sertleşme sorunu için bitkisel çözüm

Erkeklerde sertleşme sorunu için bitkisel çözüm

Günümüzde bir çok erkek sertleşme sorunu yaşamakta ve bu nedenle cinsel yaşamları iyi gitmiyor.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu sertleşme sorununa bitkisel çözüm arayanlara kereviz maydanoz kürünü, yılda 2-3 kez uygulanmalarını tavsiye ediyor.

Sertleşme sorunu için bitkisel çözüm

200 gram kereviz yumrusunu kaynamakta olan 2,5 su bardağı suya koyduktan sonra tencerenin ağzını kapatın. Kereviz yumrusunu 5 dakika kaynattıktan sonra tencereye 15 tane maydanozu sapları ile birlikte koyarak kaşıkla karıştırın.

Tencerenin ağzını tekrar kapatarak 3 dakika daha kısık ateşte kaynatın. Toplam 8 dakika kaynatıktan sonra ocaktan alın. Ilıdıktan sonra süzün.

Elde ettiğiniz bu karışımdan kahvaltıdan 1 saat sonra ve öğle yemeğinden yarım saat önce birer su bardağı kadar için. Artan kereviz maydanoz suyunu daha sonra içmek üzere buzdolabında saklayabilirsiniz.


Kereviz maydanoz kürünü sabahları ve öğlenleri uygulayamayanlar ilk bardağı akşam yemeğinden 1 saat sonra, ikinci bardağı da yatmadan önce içebilirler.

Sertleşme problemi için hazırlanan bu kereviz kürünü içmeye 25 gün boyunca devam edin ve kürü her gün taze olarak hazırlayın.


İktidarsızlık için keçiboynuzu - harnup kürü

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.