Cilt lekeleri için maske - Şems Aslan

Şems Aslan Cilt lekeleri için

Şems Aslan ciltte oluşan güneş lekeleri ve sivilce lekeleri için güzel bir cilt maskesi tarifi verdi.

Cilt lekeleri için uygulanacak maske ile cildinizde oluşan sivilceler, sivilce lekeleri, kılcal damar problemleri, cilt kızarıklıkları, ve güneş lekelerinden kurtulmanız mümkün.

Cilt lekeleri için maske

Malzemeler:

* 1 çay kaşığı taze sıkılmış lahana suyu
* 1 çay kaşığı taze sıkılmış elma suyu
* 1 çay kaşığı süt
*
az miktarda yumurta akı,

Uygulama : Malzemelerin tamamını bir kabın içinde iyice karıştırın. Tülbentin, göz ve burnunuza gelecek kısmını keserek, yüzünüze göre bir maske hazırlayın.

Hazırlamış olduğunuz karışıma tülbenti batırın ve sıkın. Bu ıslak tülbenti, yüzünüze koyduktan sonra eliniz ile haifçe bastırın.

20 dakika etki etmesini bekleyin ve sonra yüzünüzü ılık suyla yıkayın. Bu maskeyi uyguladıktan sonra, dışarı çıkmamanızı gerekiyor. Bu nedenle gece uygulamanız önerilmekte.

Yüzünüzü ılık suyla temizledikten sonra uygun bir nemlendirici sürün.

Bu maskeyi, haftada 3-4 kez olmak üzere en az 2 ay süreyle uygulayın.

Şems Aslan cilt bakımı ve sağlık kürleri

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.