Akciğer kanserini önleyici keçiboynuzu kürü

İbrahim saraçoğlu - Akciğer kanserini önleyici keçiboynuzu kürü

Prof. Dr. İbrahim saraçoğlu Akciğer kanserini önlemek için keçiboynuzu kürünü tavsiye ediyor.

Akciğer kanserini önleyici keçiboynuzu kürü

Orta büyüklükte 6-7 adet keçiboynuzunu önce soğuk su altında iyice yıkayın. Ardından bunları küçük küçük (3-4 cm uzunluğunda) kırın, kaynayan yarım litreye yakın suya atın. Hafif ateşte 4 dakika kaynatınız. (daha dazla değil). Daha sonra soğumaya bırakın. Soğuyunca süzerek suyunu cam şişeye doldurun. Buzdolabında en fazla üç gün bekletebilirsiniz.

Hergün sabah kahvaltısı arasında ve akşam yemeğinden önce bir çay bardağı için. Yaklaşık yarım litre olarak hazırladığınız keçiboynuzu suyu üç gün buzdolabında bozulmadan korunabilir. Her üç günde bir, taze olarak hazırlamanız gerekecektir.

Bu kürü hiç ara vermeden 20 gün uygulayın. Yirmi gün tamamlandıktan sonra aynı şekilde hiç ara vermeden 15 gün devam edin. Onbeş günlük kürü uygularken bir çay bardağı içerisine bir küçük çay kaşığı bal ilave edip karıştırın, sabah kahvaltınız arasında ve akşam yemeğinden önce birer çay bardağı içiniz.

Keçiboynuzu kürünü uygularken sabah kahvaltınızda ayrıca bal tüketmeyin.


Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.