ibrahim saraçoğlu kolon kanseri önleyici kür

kolon kanseri önleyici kür

Prof Dr İbrahim Saraçoğlu 24 Eylül Cuma günü Show Tv'de yayınlanan Seda Sayan'ın sunduğu
Sabahın Sedası programında kolon kanseri önleyici kür tarifi verdi.

KOLON (BAĞIRSAK) KANSERİ ÖNLEYİCİ VE TOKSİN ATICI PATATES KÜRÜ

3 adet orta boy (yeşillenmemiş) patatesi yarım litre suda patatesler çatlayıncaya kadar haşlayın. Papateslerin haşlama suyunu için. Bu kürü 1 ay boyunca uygulayın.

KOLON (BAĞIRSAK) KANSERİ ÖNLEYİCİ VE TOKSİN ATICI LAHANA KÜRÜ

Beyaz lahana toksin atıcı ve kolon kanserini (bağırsak kanseri) önleyen mucize bir sebzedir içeriğinde U vitamini barındıran beyaz lahanayı kaynayan yarım litre suyun içine 6-7 adet beyaz lahana yaprağını parçalamadan (tüm olarak) koyarak, 15 dakika ağzı kapalı olarak kısık ateşte haşlayın.

sabah ve akşam olmak üzere aç veya tok karnına birer su bardağı için. Bu uygulamaya toplam beş gün devam edin. Kürü 5 gün uyguladıktan sonra 3 gün ara verin sonra tekrar beş gün uygulayın. Böylece toplam on günlük kür tamamlamış olacaksınız.

not: Bu kürü daha kilolu olanlar 7 gün uygulandıktan sonra 3 gün ara vererek 21 günde yapılabilir.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.