Soğuk Lipoliz yöntemi 4 cm inceltiyor

Soğuk Lipoliz yöntemi 4 cm inceltiyor

Amerika ve Fransa’nın ardından Türkiye’de de kullanılmaya başlanan ‘soğuk lipoliz’ sistemi ağrısız, acısız 2-4 cm inceltiyor.


Soğuk lipoliz yöntemi Harvard Medikal School dermatologları tarafından geliştirildi. Soğuk lipoliz yöntemi ile vücut biçimlendirme konusunda kısa süre içinde etkili neticeler elde edilebiliyor.

Soğuk lipoliz yöntemi ile 1 saat gibi kısa bir sürede 2-4 santimetre arasında incelme sağlanabiliyor.

Soğuk Lipoliz yöntemi, bugün uygulanan diğer yöntemlerden daha gelişmiş ve farklı. Bölgesel incelmede ve şekillendirmede inanılmaz derecede iyi sonuç veriyor.

Soğuk Lipoliz yönteminde ağrı, acı hissedilmiyor ve çok geniş bir uygulama alanı var. Karın, basen ve bacakların iç yüzlerinde başarı ile uygulanabiliyor.

Hamile kadınların ve soğuğa alerjisi olan kişilerin dışında herkese uygulanabiliyor. Soğuk lipoliz yönteminde diğer yöntemlerden farklı olarak ilk seansta sonuç alma oranı da oldukça yüksek.

Soğuk Lipoliz Sistemi Nasıl İncelme Sağlıyor?

Soğuk lipoliz yönteminde cilt altındaki yağ tabakası cilde zarar vermeden kusursuz bir kontrolle soğutuluyor. Önceden belirlenen bir zaman diliminde uygulanan soğutma yağ hücrelerinin apoptozis sürecine girmelerine sebep oluyor.

Apoptozis, yağ hücre fonksiyonları küçülmesi geri dönüşümsüz kaybı anlamına geliyor. Ölü yağ hücreleri vücudun doğal enflamatuvar sistemi ile vücuttan atılarak, zaman içersinde yağ tabakasında önemli bir miktarda incelme meydana gelmesini sağlıyor.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.