Bepanthol Ultra Pro Body Losyon

Bepanthol Ultra Pro Body Losyon

Etkinliği klinik çalışmalar ile kanıtlanan Bepanthol Ultra Protect, cilt kuruluğunu gidermek için uzmanların önerdiği içeriği ile uzun süreli ve etkili nemlendirme sağlamaktadır.

Bepanthol Ultra Protect Body Lotion, cildinizi hem nemlendirir aynı zamanda da cildinizi yeniler. İçeriğinin cildinize daha çok nüfuz etmesini sağlayan NANOSORB teknolojisi ile üretilen losyon, aynı zamanda cildininiz koruyucu tabakasını kuvvetlendiren fizyolojik lipidler içermektedir.

Özellikle kış mevsiminde yoğun hava koşullarının etkisiyle yıpranmış cildinizin nemlenmesini ve yenilenmesini sağlamaktadır.

İçeriğinde bulunan % 2.5 oranında yoğun provitamin B5 içeren Bepanthol Ultra Protect Body Lotion, nemlendirme faktörü glisinile cildinizin su ihtiyacını karşılamasını ve gerginlik hissinin yok edilmesini sağlamaktadır.

Cilt kuruluğu sonucunda ortaya çıkan kaşıntıyı da gideren losyon, E vitamini içeriği ile çevresel etkilerin sebep olduğu yaşlanmaya karşı da koruyucu etki göstermektedir.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.