Kozmik Beden temizliği hangi hastalıklara karşı etkili

Kozmik Beden temizliği hangi hastalıklara karşı etkili :

- Kanser, hepatit B. hepatit C, ülser, mide reflü, kalın bağırsak rahatsızlıklarında, hemoroit, safra kesesi taş ve kumlarında oldukça etkilidir.

Uygulanacak bu kürle bağırsaklar, sindirim sistemi arındırılarak rahatlıyor.

Sabah: Lahana, havuç, yeşil elma ve kırmızı pancar bununla birlikte mevsimine göre ıspanak, maydanozu çiğ olarak katı meyve sıkacağı ile suları sıkılır. Kahvaltı yerine her sabah 2 bardak vücut sıcaklığında içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ekleyerek yudum yudum tüketilecek.

Not:Bu sebzelerin içeriğindeki vitaminler yağda çözündüklerinden zeytinyağı mutlaka eklenmeli, aksi halde vitaminlerden faydalanılamaz.

Öğlen :mevsiminde olan sebzeler 5 dakika kadar hafif haşlanarak tüketilecek suları da içilecek.

Akşam: salata ve sebze çorbası dışında başka bir şey yenilmeyecektir...

Kür boyunca tüketmemeniz gereken yiyecekler

Hayvansal gıdalar et süt yumurta, peynir, ekmek, konsantre gıdalar, şeker ve şekerli ürünler tüketilmeyecek, kolalı içecekler, kahve ve siyah çay da tüketilmeyecekler arasında...

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.