Karaciğer yağlanması için maydanoz limon kürü

Karaciğer yağlanması için maydanoz limon kürü

Karaciğer yağlanması yani Hepatosteatoz için mükemmel bir destekleyici tedavi maydanoz-limon kürü uygulamasıdır.
Karaciğer yağlanması için Maydanoz Limon Kürü... paylaşan: hayatin-icinden


Maydanoz-Limon kürünün uygulama şekli :

Sapları ile birlikte 15-16 adet taze maydanoz önce eliniz de biraz küçülterek mutfak robotu ya da blendera atın ve üzerine yarım limon suyu (iki yemek kaşığı) ve yarım bardak su ilave edin.

Mutfak robotunuzu çalıştırın, iyice karıştırarak sabah kahvaltısından yarım saat önce aç karnına tamamını için. En erken yarım saat sonra kahvaltıya başlayabilirsiniz. Onbeş gün ara vermeden her gün sabah bu kürü uygulayın ve onbeş günlük uygulamadan sonra bir hafta ara verin.

Bir hafta ara verdikten sonra tekrar onbeş gün aynı şekilde uygulayın ve kürü sonlandırın. Beş-altı ay sonra durumunuza göre bu kürü aynı şekilde tekrar edebilirsiniz.

Eğer,orta ya da ileri derecede karaciğer yağlanması söz konusu ise, Maydanoz Limon kürüne paralel olarak aynı günün akşam yemeğinden iki saat sonra lavanta kürü de uygulanmalıdır.
Yılda 2-3 kez uygulanacak Maydanoz-Limon kürü ile karaciğer yağlanmasını önlemiş olursunuz.

Karaciğer yağlanması fibroz ya da siroza dönüşebilmekte veya karaciğer kanserine neden olabilmektedir. Bu kürle hem karaciğer yağlanması önlenir hem de karaciğer arındırılır.

Dikkat: Hiç bir kürü alışkanlık haline getirmeyiniz ve sürekli uygulamayınız.

Uyarı:
Hekim kontrol ve önerilerini ihmal etmeyiniz.Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu

4 yorum:

 1. bnım saclarım ck dokulıyor hocam ck uzulıyom erkek tıpı aceba kansermıyımm

  YanıtlaSil
 2. sayın ho0cam hepatit b yi temizlermi

  YanıtlaSil
 3. Sivilcelere siyah noktalara kür var mi hocam

  YanıtlaSil
 4. Ben limon ve maydanoz kürü yaptım fakat tansiyonum düştü ne yapmalıyım

  YanıtlaSil

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.