Enerji verici doğal karışım

Enerji verici doğal karışım

Bu karışımda bulunan potasyum bakımından zengin olan muz enerji verirken, protein tozu ve fındık ezmesi de bu enerjiyi kat kat artırarak size gün boyu güç kazandırır.

Yoğurt ve balın içeriğindeki bir çeşit B vitamini olan pantotenik asit ise besinleri yakıta çeviriyor.

Demir bakımından zengin buğday ruşeymi ve tarçın, kandaki oksijen seviyesini artırdığı için gün ortasında spora gittiğinizde dahi kendinizi bitkin hissetmiyorsunuz.


Malzemeler:

2 adet
soyulmuş ve doğranmış muz, 4 yemek kaşığı çikolatalı protein tozu, 2 yemek kaşığı fındık ezmesi, 2 yemek kaşığı buğday ruşeymi, 1 tatlı kaşığı tarçın, 1 yemek kaşığı bal, 175 gram az yağlı yoğurt, 4 yemek kaşığı süt tozu, 2 bardak buz küpü.

Bu malzemelerden 3 porsiyon çıkar. 1 porsiyonunda: 294 kalori, 7 gram yağ, 2 gram doymuş yağ, 38 gram karbonhidrat, 102 miligram sodyum, 4 gram lif, 25 gram protein bulunur.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.