Kozmik Beden Temizliğinin Faydaları

Kozmik Beden Temizliğinin Faydaları

Yılda iki kez yapılması önerilen Kozmik Beden Temizliği'nin vücudumuza faydaları nelerdir?

- Kalınbağırsak duvarlarının yapısını stimule eder ve kendi kendine peristaltik hareketini geri kazanmasına yardımcı olur.

- Sadece 1-2 defa uygulamadan sonra bile tenya ve diğer patolojik rahatsızlıkları boşaltır. Kalınbağırsak mikroflorasının bozulmasını önler ve normal hale getirir.

- Kalınbağırsağın Ph ve mikroflorasının normale dönmesini sağlamaktadır. Kalınbağırsak duvarlarını ve peristal hareketinin düzenlenmesini sağlar.

- Hemoroid, polip, paropraktit, helmintoz ve diğer parazitlerin yok edilmesini sağlar.

- Yutak ve gırtlak geçişi başta olmak üzere tüm boşaltım sistemlerini rahatlatır.

- Vücudu su tutmayan kişilerin, sık sık kabızlık yaşayanların, büyük tuvalete ilaç ile çıkanların bedenlerini rahatlatır.

- Zayıf ve nazik yapılı vücuda sahip, cilt yapısı kurumuş deri dökümü olan, devamlı üşüyen kişilere tavsiye edilir.

- Fazla gaz oluşan, kabızlık yada fekalii (koyun pisliği gibi) yaşayan kişilere rahatlık verir.

- Bel ve kalça eklemi ağrılarına, âdet bozukluklarına, spermde azalma, deri kuruluğu ve dökülme, aşırı derecede zayıflamalara karşı etkilidir

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.