Dekolte kırışıklıkları için yeşil çay *

Dekolte kırışıklıklarına yeşil çay

Ciltlerimiz çok hassas olması nedeniyle boyun ve dekolte bölgelerimiz ince çizgilerin ilk ortaya çıktığı bölgelerdir. Bu çizgileri gidermenin en etkili çözümü ise yeşilçaydır.

Her gün üç bardak yeşil çay için. Bunun yanında ayrıca cildinize dekolte maskesi yapın. İçeriğinde yeşil çay olan bir kremi boynunuza ve dekoltenize kalınca sürün. 15 dakika sonra cildinizi ılık su ile iyice yıkayın.

Yeşil çayda bulunan vitaminler, metabolizmamızın daha hızlı çalışmasına yardımcı olur. Bunun neticesinde cildimizin altındaki bağ dokusunu sıkılaştırmaktadır. Maske uygulandıktan sonra cildiniz kalıcı daha bir etkiye sahip olacaktır. yeşilçay içerek de bu etkiyi muhafaza edebilirsiniz.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.