Abur cubur yerine erik yiyin

Canınız abur cubur isterse erik yiyin

Abur cubur yiyerek beslenme alışkanlığına sahip olmak, kalp-damar hastalıklarına ve obeziteye yol açmaktadır. Bu hastalıklara yakalanmamak için erik, vişne, salatalık ve domates yemeği tercih edin.

Beslenmek, sadece açlık duygumuzu bastırmak veya canımızı ne isterse yemek olarak tanımlanabilecek basit bir şey değildir. Bazı besinleri daha çok tüketmek, bazılarını ise daha az tüketmek, genel sağlığımız bakımından önemli değişiklikler yaratan adımlardır.

Abur cubur ile beslenme alışkanlığı, çocuklar ve gençler arasında yaygın olarak görülmekle birlikte aslında bu tip beslenme günümüz insanının hızlı yaşam temposu nedeni ile ortaya çıkmış, zamanla büyüyerek bir endüstri haline gelmiştir.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.