kan hastalıkları için incir kürü

kan hastalıkları için incir kürü

Herbalist doktor Ömer Coşkun Kan kanseri, akdeniz anemisi gibi tüm kan hastalıkları için akşam (saat 20.00 gibi) iki kuru inciri 4 parçaya bölüp bir su bardağı elma sirkesinin içine koyarak sabaha kadar bekletildikten sonra (yaklaşık 10 saat) sabah sadece incirlerin yenmesinin faydalı olduğunu söyledi.

Bu kürden sonuç almak için en az bir ay uygulanmalıdır.

Örnek olarak bir alyuvarın ömrü 120 gündür. Alyuvar sayısını artırmak için 4 ay bu akşamdan sirkede bekletilmiş incirleri sabah yemeniz gerekir.

Her seferinde incir akşam katılmalı sabah yenmeli. Yani çok sayıda incirin bir seferde sirkeye konularak günlerce bekletilmemesi gerekir. Günlerce sirkede bekletilen incirden fayda gelmez.

Bu uygulama için kullanılan sirkenin on günde bir değiştirilmesi gerekir.

Ömer Coşkun

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.