Kol bölgesindeki tüylenmeler

Kol bölgesindeki tüylenmeler

Özellikle kollardaki tüylenmeler, genç kızlar ve kadınları rahatsız etmektedir. Bununla ilgili bir kaç yöntem vardır. Sir ağda yöntemi ile kollardaki tüylerden geçici olarak kurtulmak mümkün olmaktadır.

Tüy dökücü kremler ile de kollardaki tüylerden kurtulmak mümkün. Ancak kalıcı olarak bu tüylerden kurtulmak istendiğinde lazer epilasyon yöntemi daha uygun olmaktatır. Bu yöntem için uygulamayı yapan veya yapımına karar veren kişinin mutlaka doktor olması konusunda özen göstermek gerekir.

Lazer merkezinde dermatolog doktor da bulunmalıdır. Kol bölgesindeki tüylerden tamamen ve kökten kurtulmak istendiğinde doktorun verdiği özel epilasyon değerleriye birlikte yapılan merkezleri tercih etmek gerekmektedir.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.