Vücut çatlakları için doğal çözüm

Vücut çatlakları için doğal çözüm

Çeşitli nedenlerden cildin elastikiyetini kaybetmesi sonucunda ciltde çatlaklar meydana gelmektedir.

Bu çatlakları önlemek ve oluşan çatlakları azaltıp, zamanla gözle fark edilmeyecek hale gelmesi için,
Op. Dr. Feridun Kunak 'ın doğal çözüm önerisi.

Vücut çatlakları için masaj yağı

Malzemeler :

Kakao yağı
Jojoba yağı
Kayısı yağı
Fındık yağı
Badem yağı
Menekşe yağı
Gliserin

Hazırlanışı: Malzemenin tamamını eşit miktarlarda karıştırın. Çatlakların oluştuğu bölgeyi çimdikleyerek ve hafifçe sıkarak kan akışını sağlayın.

Hazırladığınız bitkisel yağ karışımını masaj yaparak cildinize iyice yedirin.

Bir gün geçtikten sonra duşa girin ve yıkanırken yağ sürdüğünüz bölgeye masaj yaparak üsteki ölü derinin atılmasını sağlayın.

1 ay süre ile her gün düzenli olarak uyguladığınız zaman vücudunuzda bulunan çatlaklarda gözle görülür şekilde azalma olduğunu fark edeceksiniz.

6 yorum:

 1. Bu karışımı denedim ve şiddetle tavsiye ediyorum... İlk bir hafta da hayal kırıklığına uğradım ama bir hafta sonra gerçekten gözle görülür derecede çatlaklar inceliyor,deri sıkılaşıyor geniş cizgiler inceliyor...Muhakak yıkanırken yağ sürdüğünüz yere kese yapın kuvetlice...Ben doğum yapalı 6 yıl oldu asla kurtulamıyacağımı düşünüyordum ama şimdi çok mutluyum :))))

  YanıtlaSil
 2. cok sevindim catlaklardan kurtulduguna.gercekten dedıgın kadar varsa bende yapmayı dusunuyorum.

  YanıtlaSil
 3. bende başladım ama hiç umudum yok 7 yıldr uraşıyrum umarım dediyin kadar vardır eyer deneyen başkalrı varsa lütfen paylaşın

  YanıtlaSil
 4. Benim çatlaklarım beyaz ve çok fazla. beyaz çatlaklara da çözüm var mı :S:S

  YanıtlaSil
 5. ben saf zeytinyağı kullanıyorum ve çatlaklarımda azalma var.tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 6. Merhabalar doğum yapalı tam 9 ay oldu çatlaklarım suan kırmızı mor arası birsey çatlaklar yogun olarak karın,bacak arası ve baldırlarımda var bh karısıma başlayalı henüz 6 gün oldu ve farkettimki karnımdaki çatlaklarda hafif hafif solmalar var ama tam olarak daha sonuç almadım bir ay sonunda nasıl sonuç aldım burdan sizinle paylaşıcam 😊

  YanıtlaSil

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.