İbrahim Saraçoğlu vitiligo için elma ve portakal kabuğu kürü

vitiligo için elma ve portakal kabuğu kürü

İbrahim Saraçoğlu vitiligo - ala hastalığı için, yeni bir kür olarak elma ve portakal kabuğu kürü tarifini açıkladı.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu vitiligo hastalarının özellikle yaz mevsiminde güneşli günlerde, sabah saat 10.00, öğleden sonra 16.30 saatleri arasında dışarı çıkmamasını tavsiye ediyor.

Elma ve portakal kabuğu kürü:

Malzemeler:

1 adet yafa portakalının kabuğu,

1 adet Amasya Elmasının kabuğu,

1 çay bardağı su

Hazırlanışı: Suyu kaynattıktan sonra içine portakalın kabuğunu atın. 5 dakika kısık ateşte kaynatın. 5 dakika dolunca içine elma kabuklarını ilave ederek 3 dakika daha kısık ateşte kaynatın.

Uygulanışı: Vücudunuzun dayanabileceği sıcaklığa kadar soğuduktan sonra, vitiligo olan yerlerinize lapa şeklinde koyarak 15 dakika bekletin. 15 dakika sonra lapayı alın. 1 saat sonra o bölgeleri yıkayabilirsiniz.

Uyarı: Elma ve portakal kabuğu kürü vitiligo hastalığınız başlangıç aşamasında veya en fazla 1 yıllık ise fayda sağlar. Bu kürü haftada 3 kez uygulamalısınız.

2 yorum:

  1. Selam hocam 3aydirvitiligo hastasiyim ama yeni öğrendim hastalığımi sitede sizin yulaf samanini gördüm fakat bu ilaçları kullanırken yapabilirmiyim bu kürününuzu ve lavanta karabaas hangisi onerirsiniz cevaplandirirsaniz çok sevinirim hocammm ilaçların protopic advantan krem ve apikobal verdi daha dün öğrendim

    YanıtlaSil
  2. Doktorunuzun verdiği ilaçları mutlaka kullanın. Burada açıklanan kürleri tedavinize destek olarak kullanabilirsiniz.

    YanıtlaSil

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.