Cildi serinletmek ve canlandırmak için limon

Cildi serinletmek ve canlandırmak için limon

Altı tane limonu, kabuklarıyla birlikte halka halka dilimleyin. Derin bir kaseye soğuk su doldurduktan sonra içine dilimlediğiniz limonları koyun.

Limonların kabukları yumuşaması için en az bir-iki saat suda bekletin. Süre dolduktan sonra limonları elinizle sıkın ve banyo suyunun içine limonları ve hazırlanan suyu ekleyin.

Eğer limonların suyun içinde bekletilme süresi sizin için çok uzunsa, o zaman limonların suyunu sıkarak limonlar ile birlikte banyo suyuna ilave edin.

Hazırladığınız bu limon banyosunun içerisinde 20 dakika kalmanız yeterli olacaktır. Bu özel banyo hem kan dolaşımınızı hızlandıracak hem de iç açıcı limon kokusu güne daha dinamik başlamanıza yardım edecektir.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.