Seda Sayan diyeti

Seda Sayan diyeti

Sürekli göz önünde, daima formda ve ince. Seda Sayan kilo konusunda iniş çıkışlar yaşamayan ünlülerimizdendir.

İlerleyen yaşına rağmen bunu başarmasının altındaysa güçlü bir psikolojik yapı bulunuyor.


Sürekli hareket halinde bir yaşam, her gün canlı yayın stresi, kalori harcama konusunda onu şanslı kılsa da, yediğine içtiğine çok özen gösterdiğini her zaman vurguluyor.

Seda Sayan uyku düzenine, günlük yaşamına özen gösteriyor, düzenli ve sağlıklı besleniyor. Ayırma diyeti ile formunu koruduğunu söylüyor.

Sabah

• 6–7 adet kuru kayısı

• 2 bardak su

Yarım saat sonra

• 1 bardak bitki çayı

• 2 tane domates

• Biraz beyaz peynir

Öğlen

• Bol zeytinyağlı salata ya da domatesli-peynirli tost

Akşam

Ya balık salata veya et salata, eğer canım çok isterse sadece pilav ya da makarna, ancak yanında hiçbir şey yemiyorum. Gece yatmadan evvel de meyve yerim. Gün içinde mümkün olduğu kadar bol su içerim.

Bu diyetimin yanında bazı özel durumlarda Hollywood yıldızlarının, katılacakları ödül törenlerinin öncesinde 1–2 kilo vermek için yaptıkları Hollywood Diyeti'ni uyguluyorum. 2 gün boyunca sadece su içerek 3 kilo birden veriyorum.

Seda Sayan

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.