İbrahim saraçoğlu Bronşit ve bronşite bağlı nefes darlığı için yulaf samanı

Bronşit ve bronşite bağlı nefes darlığı için yulaf samanı

Bir tutam (yaklaşık 5 gram) yulaf samanını kaynayan olan bir litre suya attıktan sonra ağzı kapalı olarak hafif ateşte beş dakika kaynatın. Soğuduktan sonra süzün.

Elde edilen sudan üç hafta boyunca haftada iki çay bardağı için. Üç hafta uygulandıktan sonra şikâyetin seyrine göre devam edilir.

Her içim için yulaf samanı suyunun taze hazırlanması şarttır. Kesinlikle on saatten fazla beklemiş yulaf samanı suyunu haricen ya da dahilen kullanmayın.

2 yorum:

  1. benim oglum suan 5yasinda 2.5aylikken bronsite yakalandisürekli olarak kullandigimiz ilaaclar varama 1hafta iyiise 2hafta hasta buhar makinesi kullaniyoruz
    burun sürekli tikali özellikle geceleri nefes almasigüclesiyo
    keci boynuzu kürünümü -yulaf samani kürünümü kullanmaliyim simdiden sonsuz tesekkürler dualarimiz sizinle...

    YanıtlaSil
  2. ben 3numarada yorumbirakan kisiyim keci boynuzu ve yulaf samanini temin ettim sabirsizlikla cevabinizi beklemekteyim ALLAH aemanet olun en derin saygilarimla....

    YanıtlaSil

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.