ibrahim saraçoğlu migren için biberiye kürü

migren için biberiye kürü
 
İbrahim saraçoğlu yoğun şekilde migren sorunları yaşayanlara biberiye kürünü tavsiye etti:
 
"Migren için biberiye bitkisini önermekteyim. Fakat, bu bitkinin doğru türünün kullanılması şarttır." dedi.Migren için biberiye kürü - ibrahim saraçoğlu... paylaşan: hayatin-icinden

Biberiye kürünün uygulanışı:

Bir su bardağı kaynamış suya 1 tatlı kaşığı biberiye bitkisini ilave edin. 4 dakika kısık ateşte kaynatın. 4.dakika dolduğunda ocaktan alıp ılınmasını bekleyin. Ilınınca, süzerek yudum yudum için.

İlk birinci hafta her gün 3 kez taze hazırlanıp şeker ilave etmeden içilmelidir. İkinci haftadan sonra günde sadece 2 kez taze hazırlanarak bir ay boyunca içilmelidir.

Daha sonra şikâyetlerin doğrultusunda kür tekrar edilebilir.Lütfen Hekim kontrol ve önerilerini ihmal etmeyiniz.

Not: Sağlıklı sonuç elde etmek için malzeme, süre ve uygulama bakımında tavsiye edilen miktarları değiştmeden aynen uygulayın.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.