Ahmet Maranki soğan kürü

Ahmet Maranki soğan kürü

Ahmet maranki rahimdeki kistler ve miyomlar,kadın hastalıkları ve kadınlardaki iltihaplanmalara karşı soğan suyu kürü uygulanmasını tavsiye ediyor.

Ahmet Maranki soğan suyu kürü

Hazırlanışı: 1 tane yemeklik soğanı soymadan, elinizle kırdıktan sonra yarım litre suya koyup kaynatın. Süzdükten sonra dilerseniz bal ya da pekmezle tatlandırarak sabah ve akşam birer çay bardağı için. Bu kürü 21 gün uygulayın.

Ahmet Maranki kadın hastalıklarına karşı da bitkisel kür tarifi verdi. Bu kür, kadınlardaki erken menapoz ve kısırlık için, adet sancıları için, miyom ve kistler için çok faydalı.

Ahmet Maranki kadın hastalıkları ve kadın kısırlığı için Bitkisel kür

Gerekli Malzemeler

* 1 tutam adaçayı

* 1 tutam civan perçemi

* 1 tutam hayıt tohumu

* 1 tutam aslan pençesi

* 1 tutam çoban çantası

* 1 litre su

Hazırlanışı ve kullanım şekli: Malzemelerin tamamını karıştırdıktan sonra 1 litre suya 8 gram bitki karışımından ilave edin ve 1 taşım kaynatın. Hazırladığınız bu karışımdan günde 3 defa için.

Veya bitkileri ayrı ayrı, demleyerek, sabah civanperçemi, öğlen çobançantası, akşam aslanpençesi ve yatmadan önce de adaçayı çayını içebilirsiniz. Bu kürü 21 gün uygulayın.

Ahmet maranki

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur.