Kış soğuğunda cildinizin parlaklığını nasıl korursunuz?Kış soğuğunda cildinizin parlaklığını nasıl korursunuz?

Sadece 5 adımda, kışı parlak bir cilde sahip olarak geçirebilirsiniz!

1.Adım:
Ölü hücrelerden kurtulun. Cildinize uygun temizleyici jelleri, haftada en az iki kez kullanarak ölü hücrelerden arınabilirsiniz.

2.Adım:
Cildinizi nemlendirin. Cildinize uygun seçtiğiniz gündüz kremi, ihtiyacınız olan nemi sağlayacaktır. Bunu su buharıyla desteklediğinizde tazeliği hissedeceksiniz. Makyaja geçmeden önce bir dakika cildinize izin verin.

3.Adım:
Pürüzsüz cilde kavuşun. Ten renginize bir fondöten uygulayın. Böylelikle yüzünüzde hiçbir dokunuş yokmuşçasına doğal ve pürüzsüz bir görüntü yakalayacaksınız.

4.Adım:
Kusurlarınızı gizleyin. Fondötenden sonra gözaltı, burun çevresi ve çene gibi ihtiyaç duyduğunuz noktalara kapatıcı uygulayın. Cildinize iyice yedirmeye dikkat edin.

5.Adım:
Allık. Çok tonlu allıklar kullanmak, tek hareketle yüz hatlarınızı ortaya çıkarmanın en iyi yoludur. Son olarak ciltteki parlamayı önlemek için gerekli gördüğünüz yerlere pudra uygulayın.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.