Suna Dumankaya Altın maskesi tarifi

Suna Dumankaya Altın maskesi tarifi

Suna Dumankaya Show tv'de yayınlanan Gülben programında doğal cilt bakımı tarifleri verdi. Bitki Bilimi ve Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya Altın tozlu maskesi tarifini verdi. Suna Dumankaya Altın tozu maskesini Gülben Ergen'e uyguladı.


Altın tozlu maskesi

Malzemeler

1 yemek kaşığı Beyaz ve sarı altın tozu karışımı
Su

Hazırlanışı: Maske uygulamadan önce hindistan cevizinin suyu ile badem yağı karıştırılarak elde edilen karışım ile cildinizi temizleyin.

Altın tozu Maskesi sadece beyaz ve sarı altın karışımı ve sudan oluşmakta. Bir yemek kaşığı Beyaz ve sarı altın tozu karışımını alabildiği kadar su ilave ederek  krema haline getirdikten sonra önceden temizlediğiniz cildinize maske olarak uygulayın.


Maske kuruduktan sonra soyarak çıkartın. Bu maske ile cildinizin nefes almasını sağlıyorsunuz. Altın tozu cildinizi sıklaştırıp ve pürüzsüzleştiriyor.

Peki ama altın tozunu nerede bulabiliriz diyorsanız malesef kuyumculardan temin edemiyorsunuz. Suna Dumankaya maske yapımında kullanılacak Altın tozunun kozmetik ürünler satan yerlerden temin edilebileceğini söyledi.

Suna Dumankaya mucize formülleri


Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.