Saçların hızlı uzaması için bıldırcın yumurtası

Saçların hızlı uzaması için bıldırcın yumurtası

Cilt bakımı ve saç bakımı için hazırladığı bitkisel formüllerle güzelleşmenize yardımcı olan Herbalist Suna Dumankaya  saçların daha hızlı uzaması için bıldırcın yumurtalı tarif verdi.

Saçların daha hızlı uzaması için doğal formül

Saçların hızlı uzaması için öncelikle sağlıklı beslenmek gereklidir. 

Malzemeler:

*  Bir adet yumuşak avokado

* 2 yemek kaşığı susam yağı  

* 2 adet bıldırcın yumurtası

Hazırlanışı: yarım avokado, 2 yemek kaşığı susam yağı ve 2 adet bıldırcın yumurtasını  bir kapta karıştırdıktan sonra saçlarınıza boya sürer gibi sürün.

Saçınızı streç filmle sardıktan sonra en az iki saat  bekleyin. Ardından saçınızı yıkayabilirsiniz. Bu formül saçlarınızın daha hızlı uzamasına yardımcı olacaktır.

2 yorum:

  1. şu an avokado bulamıyorum onun yerine kullanabılecegım başka bi meyve veya sebze var mi..bu tarifi iki aydır uyguluyorum ve çok memnunum ..

    YanıtlaSil
  2. Bu yorumun başlığına tıklayarak Saçları hızlı uzatan yağlar konusunu okuyabilirsiniz.

    ayrıca sitemizin üst kısmında bulunan arama çubuğua saç uzatma yazıp aratarak saç uzatma konusunda yazılmış yazaılara ulaşabilirsiniz

    YanıtlaSil

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.