suna dumankaya sivilceler için çilek maskesi

Sivilceler için çilek maskesi

Çilek sivilce tedavisinde kullanılan salisilik asit içermektedir. Sivilcelere karşı satılan pek çok ürünün içeriğinde aynı karışım bulunur.

Sivilceler için çilek maskesi, cildinizin, stres nedeniyle oluşan leke, akne ve sivilcelerden arınmasına yardımcı olacaktır.Sivilceler için çilek maskesi

Malzemeler:

* Yarım çay fincanı taze çilek

* 1 çorba kaşığı ekşi krema

* 2 çay kaşığı bal

(Ekşi krema yapmak için, marketten alacağınız 200 gr.lık paketlerde satılan krema alın. Kremayı bir kaseye koyup, içine 1/8 dilim limonun suyunu ilave edin, çırpma teli ile karıştırın. Orijinali ise, çiftliklerden taze krema alıp, 1 hafta ekşimeye bırakılır. Paketteki krema pastörize olduğu için ekşitilemez.)

Hazırlama: Malzemelerin tamamını blenderdan geçirdikten sonra elde ettiğiniz karışımı yüzünüze ve alnınıza sürün. Etki etmesi için 20 dakika bekleyin. Ardından yüzünüzü soğuk su ile durulayın.

suna dumankaya

Suna Dumankaya mucize formülleri'ni okumak için tıklayın

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.