Zayıflatan Ayakkabı üretildi


Zayıflatan Ayakkabı üretildi

Spor yaparak zayıflamak yerine yalnızca giydiğiniz ayakkabı ile zayıflamayı tercih edecek kişilerdenseniz bu icat tam size göre...

İngiltere'de üretilmeye başlanan 'Antelope' marka topuklu ayakkabılar,
sıradışı tasarımı sayesinde kullanıcılarına 30 günden kısa süre içinde bir beden incelme garantisi veriyor.

Tasarımcılar, topuk ve burun bölgesi konkav bir şeklinde olan ayakkabıyı giyen kişilerin, kumda yürüyormuş gibi bir etki hissettiklerini, bu nedenle de dengelerini korumak için normalden daha fazla kalori harcadıklarını söylüyorlar.

Onay sürecinde

Uzmanlar, sabit olmayan bir yüzeyde yürüme hissi yaratan ayakkabının, bacak, kalça ve karın bölgesindeki kasların daha fazla çalışmasını sağladığını belirtiyor.

Son onay sürecinden de geçerli not aldığı taktirde gelecek sene satışa sunulması planlanan ayakkabıların farklı model ve renklerde üretilerek satılacağı belirtiliyor.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.