Diş gıcırdatma için bitkisel tedavi

Diş gıcırdatma için bitkisel tedavi


Bir çok insan Diş gıcırdatma problemi yaşamakta. Özellikle gergin veya yorucu bir günün sonunda gece uyku sırasında diş gıcırdatma görülebilir.

Yani, bu olayın temel kaynağı aslında sinirseldir. Diş gıcırdatma problemi için aktar Hüseyin Ermiş doğal bitki çayı tarifi verdi.


Diş gıcırdatma için bitki çayı

Malzemeler:

* 1 tutam meyan kökü,

* 1 tutam anason,

* 2 tutam kişniş,

* 1 tutam melisa,

* 1 tutam ökseotu,

* 1 tutam sarıkantaron,

* 1 tutam şerbetiçiotu,

Hazırlanışı : Malzemelerin tamamı karıştırıldıktan sonra soğuk su ile tozunun gitmesi için yıkanır. 2 su bardağı kaynar suya atılarak 1 dakika kaynatılır. 10 dakika demlendirdikten sonra, akşam yatmadan 1 saat önce içilir.

Ayrıca, Ayet el kürsi, İhlas, Felak ve Nas sureleri, yatmadan önce okunur. Hem korkulu rüya görülmez, hem de, rahat ve huzurlu bir uyku uyunur.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.