Gürkan Kubilay ile sağlık programı TNT'de başladı

Gürkan Kubilay ile sağlık programı TNT'de başladı

Sağlıkla ilgili programların tanınmış ismi Doktor Gürkan Kubilay, yeni konular ve Türkiye'de ilk defa canlı yayında yapılacak olan "teşhis" köşesi ile hafta içi her gün sabah saat 08:30 ile 10:30 arasında TNT ekranlarında yayınlanıyor.

Hergün farklı konu ve konukların yanı sıra sağlıklı yaşam konusunda püf noktaları, günün sağlıklı menüsü, vatandaş soruyor köşesi gibi birbirinden ilginç köşeleri olan "Dr. Gürkan Kubilay ile Sağlık" programında stüdyodan ya da telefonla bağlanan seyircilerden sağlıkları ile ilgili şikayetlerini söylemeleri istenecek.

Bulgular neticesinde Dr. Gürkan Kubilay, hasta için olası hastalıkların sayısını 3 veya 4e indirip hastaya tedavi için yol gösterecek. Hergün belirlenecek olan bir hasta, Medikal Park hastanelerinde tedavi ettirilecek.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.