tatilden sonra saç bakımı

Tatilden sonra saç bakımı

Yaz tatiliniz biterken saçlarınızın çeşitli şekillerde yıpranmış olduğunu görürsünüz. Deniz suyu, klor ve güneş ışınları saçınızı inceltir ve zayıflatır.

Yaz aylarında saç derisinde de kuruma gibi sorunlar oluşabilir. Bunu önlemek için yaz süresince saç diplerini mutlaka nemlendirmek çok önemlidir.

Deniz suyu ve klorun zararlı etkilerinden kurtulmak için saçlarınızı düzenli olarak yıkamalısınız. Saç derinizi canlandırmak için ise hazır besleyici maskeleri evde uygulayabilirsiniz.

Yaz bittikten sonra saçlarınızda dökülme arttıysa mutlaka bir dermatoloğa danışmalısınız. Saç dökülmesini durdurmak ve yeni saç çıkışını hızlandırmak için etkili çözümlerden biri hem erkeklere hem kadınlara uygulanabilen saç mezoterapisidir.

Haftalık seanslarda, küçük enjeksiyonlar şeklinde uygulanan bu teknikle saç köklerine ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve mineraller verilerek saç eski canlılığına kavuşturulur.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.