Cilt tonlarına uygun makyaj renkleri

Cilt tonlarına uygun makyaj renkleri

Her kadın makyaj yapar fakat bu yapılan makyaj doğruysa kadını tanrıça gibi gösterir. işte sizlere doğru makyajın sırrı cilt tonunuza uyan makyajı bulmak. Bunun için...

DUDAKLARAçık Ten; Çok açık tenlere içinde mavi alt tonlar olan böğürtlen renkler tavsiye ediliyor. Gündüz transparan bir parlatıcı kullanın, gece ise daha yoğun pigmentlere sahip bir ruj tercihedin. Buğday Ten; İçinde kırmızı tonlar olan kahverengi rujlar orta tenleri soldurmadan daha güzel görünmelerini sağlar.Esmer Ten; Bu ten rengine sahip olan şanslı kadınlar hemen hemen her ruj rengini kullanabilirler.Siyah Ten; Ten renginiz ne kadar koyuysa, hem yoğun olan hem de dudaklarınızı ortaya çıkaran bir ton bulmak 
o kadar önemli olur.

GÖZLER
Işıltılı kahve, kum ve kakao tonları yoğun ama göz yormayan dumanlı gözler yaratıyor.

CİLT
Işıltı veren ürünleri seçerken, cilt tonunuza en yakın ve fazla parlak olmayan renkleri tercih edin. Cildiniz ışıltı saçmalı ama simler görünmemeli.

TIRNAKLAR
Tırnaklarınızda vamp görünümden kaçının. Bunun yerine, griye kaçan bir leylak rengini tercih edin. Koyu dudaklara çok yakışacak.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.