çatlayan ojenin uygulanması

Çatlayan ojenin uygulanması

Dünya kadınlarının tercihi yerli kozmetik devi Golden Rose, Graffiti Nail Art’ı üretti. Golden Rose Graffiti Nail Art’ın çatlayan renkleri ve farklı zemin tonlarıyla, çok hoş görünümler elde edebilir, cıvıl cıvıl havasıyla yazı doyasıya yaşayabilirsiniz. Sanat eseri şıklığında tırnaklar için tek sınır sizin hayal gücünüz…

Sevdiğiniz Graffiti Nail Art oje rengine zıt renklerden seçeceğiniz herhangi bir renkte ojeyi temiz ve kuru tırnak üzerine kalın olarak uyguladıktan sonra 1-2 dakika kurumasını bekleyin.

Üzerine Golden Rose Graffiti Nail Art ojeyi bir seferde ve tek kat olarak sürün. Oje kurumaya başladığında çatlayarak tırnağınızda sanat eseri şıklığında bir görünüm oluşturacaktır.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.