bakımlı eller için

Bakımlı eller için

Güzelliğimizin vazgeçilmez parçası olan ellerimizin bakımı ihmal etmememiz gerekiyor. Çünkü gün boyunca zorlu dış etkenlere, ve pek çok kimyasal maddelere maruz kalan ellerimiz, özel ve özenli bir bakım uygulamadığımız zaman hassaslaşır.

Özellikle kış mevsiminde aşırı soğuk ve rüzgarlar nedeniyle normalden daha çok kurur ve yıpranır. Bunu engellemenin ilk yolu ellerimize kaybettiği nemi geri kazandırmak ve ihtiyacı olan bakımı sağlamaktır.

El ve ayak bakımında Amerika’nın önde gelen markalarından biri olan Sally Hansen’ın en yeni serisi Salon El Kremleri; İçeriğindeki Keratin ve Kolajen ile özel formülü ile anında etki ederek bakımlı ve kusursuz ellere sahip olmanıza destek oluyor.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.