Kadınlarda cinsel isteksizlik için bitkisel formüller

Kadınlarda cinsel isteksizlik için bitkisel formüller

Kadınlar cinsel isteksizlik için akşamları 1 su bardağı ahududu yaprağı çayı ya da yarım su bardağı suyun içine bir kaç damla ahududu yaprağı tentürü damlatarak içmelidir.

Bir başka faydalı bitki de hayıt tohumudur, ancak hormon tedavisi oluyorsanız hayıt tohumunu kullanmayın.

Melek otu, meyan kökü, ısırgan otu, frenk inciri kabuğu ve yaban yulafı karışımı ile hazırlanan bir tentürden bir kaç damla veya bu karışımın çayı canlılığı artırabilmektedir.

Rahatlamaya yardımcı olması için hem erkek hem kadın papatya veya mine çiçeği gibi yatıştırıcı bir bitki ile hazırlanan bir çaydan günde bir su bardağı içilebilir.

Cüce palmiye, tarçın, meyan kökü, damiana ve zencefil ile hazırlanan bir su bardağı çay veya bu bitkiler ile hazırlanmış bir tentürden bir kaç damla kullanmak erkeklerin libidosunu artırabilir.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.