Lazer epilasyon kesin sonuç verir mi?

Lazer epilasyon kesin sonuç verir mi?

Lazer epilasyon uygulaması ile istenmeyen tüylerin tamamının yok edilmesi gibi bir çözümün olduğunun söylenmesi gerçekçi değildir.

Ancak
Lazer epilasyon uygulamasının bilinen diğer yöntemlere göre çok daha etkili sonuç verdiği ortadadır.

Dünya genelinde lazer epilasyon uygulamaları için kabul edilen başarı oranı ortalama % 70, maksimum % 80 olarak gözlemlenmektedir.

Lazer epilasyon uygulamasının başarı oranı uygulamanın sonuna kadar düzenli olarak sürdürülmesi ile de yakından ilgilidir. 1-2 seansdan sonra tüm istenmeyen tüylerinize kesin çözüm vaat eden merkezlerden uzak durmanızda yarar var.

Lazer epilasyonun uygulama süreci kişiden kişiye, tüylerin tipine ve yoğunluğuna göre değişmektedir. Ancak gözle görülebilir bir azalma sağlanabilmesi için vücuttaki bölgeler için en az 4-6 seans, yüz bölgesi için ise 6-12 seans devam edilmelidir. Çoğunlukla Lazer epilasyon uygulamasından en yüksek performansın alınması için bir kaç seans daha sürdürmek gereklidir.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.