Tülin şahin doğal güzellik formülleri

Tülin şahin doğal güzellik formülleri

Tülin Şahin doğal ürünler ve pratik çözümlerle hem bakımlı hem de güzel görünmeyi başarıyor.

işte tülin şahinden üç kolay uygulama ile bakımlı ve güzel görünmenin yolları:

1. CANLI VE IŞILTILI BİR YÜZ İÇİN:

Tülin Şahin'in yüzü için her zaman yaptığı bir peeling karışımı var. Bunun için tuz, toz şeker ve zeytinyağı kullanıyor.

Bu karışım cilde bildiğimiz keseyi yapıyor ama çok daha hassas bir şekilde.

Tuz ve şeker peelingi yapıyor. Hatta toz şekerin parlaklığını yüzünüzde görebiliyorsunuz. Zeytinyağı ve süt, en alerjik cildi bile yumuşatıp, yatıştırıyor, bolca nem veriyor.

Bu pilingi her zaman evinde kozmetik peelingleri biterse hemen uyguladığını belirtiyor. Çok pratik. bu formül ayaklara ve ellere de uygulanabiliyor.

2. PAMUK GİBİ AYAKLAR İÇİN:
Ayaklarının hep yumuşacık kalması için akşamları bolca ayak kremi sürüp üzerine güzel bir kokusu olan talk pudrası sürüyor.

Ardından ayaklarına pamuklu soket çorap giyip öyle uyuyor. Sabah uyandığında ayakları yumuşacık oluyor.

3. MANİKÜRLÜ ELLER İÇİN:
Ojeleri matlaşmış, elleri bakımsız görünüyor ve kuaföre gitmeye hiç mi hiç vakti yoksa hemen E Vitaminli bir yağı ellerine ve tırnaklarına uygulayıp, sert kıllı bir tırnak fırçası ile fırçalıyor.

Böylece tırnakları yağ sayesinde parlıyor ve fırça sayesinde etleri itilmiş olduğu için elleri manikürlü gibi oluyor.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.