evde manikür yapmak

evde manikür yapmak

Bir kadının her ay tırnak bakımını yaptırmak için kuaförde harcadığı zamanı düşünecek olursak...

Gitmek, sıra beklemek, sıramız geldikten sonra yapılan işlemin uzunluğu, ojenin kuruması derken bir saatten daha uzun bir süreyi harcamış oluyoruz.

Genellikle tırnak etlerinin kesilmesi şeklinde yaptırdığımız manikürün sağlıklı olup olmadığı, kullanılan malzemenin hijyenik olup olmadığı kafamızda hep bir soru işareti olarak kalır.

Bununla birlikte işin bir de maddi yönü var...


Oysa zamanımız, paramız, ve en önemlisi sağlığımız bizim için çok kıymetli. Amerika'nın 1 numaralı tırnak bakım markası Sally Hansen, bayanların bu ihtiyacını görüp, evde sağlıklı, hesaplı ve pratik bir manikür için 3 mükemmel çözüm öneriyor!

Maniküre ihtiyaç duyan uzamış tırnak etleri için;
INSTANT CUTICLE REMOVER * 15 SANİYEDE TIRNAK ETİ ÇIKARICI

15 saniyede tırnak etlerinize nüfuz ederek, kesme işlemi gerektirmeden, tırnak çevresindeki ölü deriyi temizler, pratik ve sağlıklı bir manikür yapmaya yardımcı olur.

Pürüzsüz, ve kolay bir sürüm için;
SALON NAIL LACQUER * TIRNAK BESLEYİCİ OJE

Tırnaklarda uzun süreli canlı ve parlak bir renklilik sağlar. Patentli fırçası ile kolay ve pürüzsüz bir sürümü destekler.

Ojeleri hızla kurutmak ve tırnak etlerini nemlendirmek için;
RAPID FINISH * OJE KURUTUCU SPREY

Ojenizin üzerine püskürttüğünüz andan itibaren, 30 saniye içinde kurutmaya yardımcı olur. Tırnak etlerini nemlendirmeyi de destekler.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.