En iyi koruyan güneş kremleri

En iyi koruyan güneş kremleri

Yapılan bir araştırma sonucuna göre, güneş kremlerinin kalitesi pahalı veya ucuz olmasına bağlı değil. Hatta ucuz güneş kremi daha iyi koruma sağlıyor.

Okullar kapandıktan sonra aileler çocukları ile beraber tatil bölgelerine gitmeye başladılar. Aileler çocuklarını güneşin zararlı ışınlarından korumak için en pahalı güneş kremlerini kullanmayı tercih ediyorlar.

Ancak Alman kalite standardı kurumu Warentest, güneş kremlerinin kalitesinin pahalı veya ucuz olması ile ilgisi olmadığını ortaya çıkardı. Hatta fiyatı ucuz olan güneş kremlerinin daha etkili olduğu anlaşıldı.

Kremi içeriğine bakarak seçin

Warentest, anne-babaları güneş kremi satın alırken fiyatına değil çok içeriğindeki suya ve güneşe karşı dayanıklı olup olmadığına dikkat etmeleri gerektiği konusunda uyardı. Warentest ayrıca bir önceki senedenkalan güneş kremlerinin de rahatlıkla kullanılabileceğini ve güneş kremlerinin bozulmasının pek söz konusu olmadığını belirtti.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.