Cilde zarar vermeden bronzlaşmak için öneriler

Cilde zarar vermeden bronzlaşmak için öneriler

Hazırlık zamanı Plaja gitmeden 1 saat önce bütün vücudunuza güneş koruyucu krem sürün. Böylece krem cildinize iyice nüfuz eder ve suda kolayca çıkmaz.

Yüz için C vitamini içerikli ve SPF 30 faktörlü bir güneş krem kullanın. Rengi çok beyaz olduğu için plaja gitmeden 45 dakika önce sürün.


Kumsalda En iyi korumalardan biri gölgedir, bu nedenle şemsiyenin altında uzanmaya özen gösterin. Denizde vakit geçirmeyi çok seviyorsanız sudan çıkar çıkmaz bol bol SPF 50 faktörlü güneş koruyucu bir krem sürün.

Eve dönüş Duş aldıktan sonra vücudunuza içinde C vitamini olan bir nemlendirici sürün. C vitamininin antioksidan özelliği hem vücudunuzun kızarmasını önler, hem de güneşin verdiği hücresel hasar ile savaşır.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.