Loreal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Yapılandırıcı Şampuan ve Saç Bakım Kremi

Loreal Paris Elseve Komple Onarıcı 5

Yapılandırıcı Şampuan ve Saç Bakım Kremi

Saçlar çoğunlukla keratin hücrelerinden oluşan hücresel bir çimento ile korunmaktadır. Zaman ve dış etkenler saçınızın önce yüzeyini yıpratır ve sonra yapısının bozulmasına sebep olur. Saçlarınız ince, zayıf, cansız, sert ve mat bir hal alır.

5 sorun=1 çözüm, yıpranmış, cansız saçlar için Elseve Komple Onarıcı 5 Loreal laborauarları, içerdiği Bio Seramid ile, saçı ağırlaştırmadan hücresel seviyede komple onarım sağlayan bir formül geliştirdi.

Yeniden yapılandırma + pürüzsüzleştirme: Saç telini onararak, saçın yapısını güçlendirir. Saçınız, yepyeni ber saç telinin dayanıklılığına kavuşur. Hücre içi çimentoya denk olan seramid, saç yüzeyini pürüzsüz ve düz bir yapıya dönüştürür. Günden Güne Saçınız Komple Onarılır.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.