Kırışıklıkları gidermek için küçük meyveler

Kırışıklıkları gidermek için küçük meyveler

Yaban mersini,
çilek, ahududu, böğürtlen gibi küçük meyvelerin içeriğinde bulunan vitamin, mineral ve antioksidan açısından zengin olduğu için yaşlanma sürecinin de gecikmesini sağlıyorlar....

Kırışıklıklar için küçük meyveler

Küçük meyveler arasındaki en önemli olanı ise kuşkusuz yaban mersini!

"Yabanmersini, portakala göre üç kat fazla antioksidana sahip bir gençlik iksiridir. Aslında bir porsiyon yabanmersini; beş porsiyon havuç, elma, brokoli ya da kabağın vereceği kadar antioksidan verir" diyor ünlü bilim adamı Erica Angyal ve ekliyor,

"Bir avuç çilek, vücudumuzun her gün kolajen üretimi için gereksinim duyduğu C vitamini ihtiyacım karşılar. Bir fincan çilek, önerilen günlük C vitamini alımını ise yüzde 125 oranında karşılar!"

Aklınızda bulunsun: Küçük meyveler genellikle çok sayıda tarım ilacına maruz kalırlar. Bunun için mümkün olduğunca organik olanları tercih edin.

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.