suna dumankaya Normal saçlar için doğal tonik

Normal saçlar için doğal tonik

Sağlıklı saçlara sahip olmak için öncelikle tükettiğiniz gıdalara dikkat etmelisiniz. Bunun yanısıra içkiden, sigaradan, kirli dumanlı ortamlardan ve stresten uzak durmanız gerekir.

Evde kolaylıkla hazırlayabileceğiz bakım ürünlerini düzenli olarak bir hafta boyu kullanırsanız canlı ve sağlıklı saçlara sahip olmanız mümkün.

Malzemeler :

Yarım çay bardağı süzme zeytinyağı,

1 Tatlı Kaşığı Deniz Tuzu,

1 yemek kaşığı elma sirkesi,

1 yemek kaşığı biberiye yağı,

1 tatlı kaşığı kuru öğütülmüş maya,

Hazırlanışı: malzemelerin tamamını bir kabın içinde karıştırdıktan sonra saçlarınızın diplerine boya sürer gibi sürün ve saçlarınızı streç filmle sarın.

Ardından üstüne sıcak bir havlu sardıktan sonra en az iki saat etki etmesiniz bekleyin. Saçlarınızı ılık suyla yıkayın. Arkasından saçlarınızı normal bir şampuan ile yıkayın.

Suna Dumankaya

Hiç yorum yok

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.