Orjin krem ve faydaları

Orjin krem ve faydaları

İçindekiler: Nane Yağı, Susam Yağı, Keklik Üzüm Yağı, Kekik Yağı, Emülgatörler

Özellikleri: Orjin ağrı ve romatizma kremi ; bitki özleri mikro ölçülerde birleştirilerek üretilmiştir. % 100 doğal bir kremdir. Bitki özleri sayesinde kasları rahatlatarak gerilimi giderir, ağrılı bölgeye hareket vererek ağrıyı önler.

Kullanım alanları: Adale ağrıları, romatizmal ağrılar, kireçlenmeye bağlı ağrılar, hareketsizlikten kaynaklanan ağrılar, boyun tutulması, sırt ağrıları, spor sonrası oluşan ağrılar, burkulma, çarpma sonucu oluşan ağrılar, baş ağrıları ve auralı migren ağrılarında etkilidir.

Yan etkileri: Zararlı kimyasal, alkol ve uyuşturucu maddeler içermez. Hiç bir yan etkisi tespit edilememiştir.

Gebelikte kullanımı: Hamileler ve emziren bayanlar da Orjin ağrı ve romatizma kremini güvenle kullanabilmektedir.

Kullanma şekli: Orjin ağrı ve romatizma kremi ; ağrılı bölgeye masaj yoluyla deriye iyice nufuz edecek şekilde uygulanır. Yanık ve yaralı bölgelerde kullanılmamaktadır. Romatizmal ve kireçlemeye bağlı ağrılarda bir ay düzenli olarak sabah-akşam uygulanması önerilir. Kronikleşmemiş ağrılarda sabah-akşam 7 gün uygulamak yeterlidir.

HARİCEN KULLANILIR.

1 yorum:

Mucize iksirler bloğumuzda Uzmanların tariflerini sizlerle paylaşıyoruz. Uzmanların sitemizle hiçbir bağlantıları yoktur. Bu nedenle Burada yayınlanan tarifler hakkında daha fazla bilgiyi uzmanların kendilerinden alabilirsiniz.

Sitemizde kürleri yayınlanan İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki Suna Dumankaya gibi Uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.